Dentle ZIP tellimine

15 

Dentle Zip on tõhus elektrihambahari, mille nutikad omadused muudavad ta vägagi käepäraseks reisikaaslaseks.

  • Kerge ja väike. Lihtne kõikjal kaasas kanda
  • Praktiline kaitsekork, mille abil saab ka käepidet pikendada
  • Vibreerib 23 000 korda minutis
Puhasta
Subscription

Tellimusega kaasneb 6 täitepakendit, mis sisaldavad 2 hambaharjapead. Täitepakend saadetakse kord aastas. Esimene saadetis tuleb 6 kuu möödudes, hinnaks 133 kr. Lisandub transpordikulu 39 kr.

Kirjeldus

Dentle Zip on rootslaste disainitud elektriline hambahari, mis on nii väike, et see sobib ülihästi meeldivaks reisikaaslaseks. Selle nutikas kork pakub harjale reisil suurepärast kaitset. Ühtlasi on kork hambaharjapikenduseks, mis tähendab, et saad hambaid harjata täpselt samal viisil nagu täispika harjaga. Korgi küljes on ka praktiline aas, mille abil saad harja üles riputada. Hambaharja väike suurus ei tule kasuks mitte ainult reisil, vaid see on ka väga hea valik laste jaoks.

Dentle Zip on hõlpsalt kasutatav, tõhus ja puhastab õrnalt sinu hambaid. Seda laetakse AAA-aku abil, mis kestab kuni kolm kuud, kui harjata hambaid kaks korda päevas kahe minuti jooksul. Niisiis ei pea sa oma reisi vältel muret tundma adapterite ega toitepesade pärast. Sul on hambahari, mis on pidevalt laetud ka pika aja jooksul. Teisisõnu – väga usaldusväärne reisikaaslane.

Reisidel, kus ei leidu pistikupesasid
Vahetatav leeliseline AAA-aku kestab kolm kuud, kui pesta hambaid kaks korda päevas kahe minuti jooksul.

Pagasis kui mudilane, kuid täidab täiskasvanu ülesandeid
Kaitsekorki saab kasutada ka hambaharjavarre pikendusena. See võimaldab ligi pääseda kõigile hammaste mälumispindadele ja neid korralikult puhastada nagu täispika hambaharjagi puhul.

Suurepärane kogu perele
Ergonoomilise käepideme tõttu, mis võimaldab kohe harjuda hambaharja suurusega, on Zip suurepäraseks valikuks kogu perele.

Tehniline info

Kaal

Kõigest 40,5 g (koos korgi ja akuga)

Mõõdud

Ĺaius 22,2 mm, pikkus 221,5 mm

Akud

1 x 1,5 V AAA leelisaku

Värv

Musta, Purpurne, Roosa, Sininen

Subscription

Tellimusega kaasneb 6 täitepakendit, mis sisaldavad 2 hambaharjapead. Täitepakend saadetakse kord aastas. Esimene saadetis tuleb 6 kuu möödudes, hinnaks 133 kr. Lisandub transpordikulu 39 kr. Võid igal ajal saadetiste vahemikku muuta, need peatada või lõpetada. Tellimusega ei kaasne kohustusi ega pikaajalist lepingut.

Lifetime guarantee

Me usaldame oma toodete kvaliteeti. Just sellel põhjusel anname kõikidele oma püsitellijatele Dentle One hambaharjale eluaegse garantii. Kui Su Dentle One peaks tellimuse kehtivuse ajal mis tahes põhjusel lakkama töötamast, piisab sellest, kui saadad hambaharja meile tagasi. Saadame uue Dentle One hambaharja täiesti tasuta. Meie jaoks on lihtsus üks osa Dentle One konseptsioonist.

Teie ostukorv