Dentle Zip tellimine

15 

Dentle Zip on tõhus elektrihambahari, mille nutikad omadused muudavad ta vägagi käepäraseks reisikaaslaseks.

  • Kerge ja väike. Lihtne kõikjal kaasas kanda
  • Praktiline kaitsekork, mille abil saab ka käepidet pikendada
  • Leeliseline AAA aku kuni kolmekuulise tööajaga, kui puhastad hambaid kaks korda päevas kahe minuti jooksul.
  • Vibreerib 23 000 korda minutis
Puhasta
Subscription

Sinu tellimus sisaldab ühe tavalise ettetellimuse. Iga 12 kuu tagant saadetakse Sulle 1 varupakend kahe harjaotsikuga. Iga täitepakend maksab 15€/tk pluus transport 4€. Esimene tarne toimub 6 kuu pärast.

Võid muuta ajavahemikku, peatada või tühistada igal hetkel. Puudub kohustus või kohustusperiood.

Kirjeldus

Dentle Zip on rootslaste disainitud elektriline hambahari, mis on nii väike, et see sobib ülihästi meeldivaks reisikaaslaseks. Selle nutikas kork pakub harjale reisil suurepärast kaitset. Ühtlasi on kork hambaharjapikenduseks, mis tähendab, et saad hambaid harjata täpselt samal viisil nagu täispika harjaga. Korgi küljes on ka praktiline aas, mille abil saad harja üles riputada. Hambaharja väike suurus ei tule kasuks mitte ainult reisil, vaid see on ka väga hea valik laste jaoks.

Dentle Zip on hõlpsalt kasutatav, tõhus ja puhastab õrnalt sinu hambaid. Seda laetakse AAA-aku abil, mis kestab kuni kolm kuud, kui harjata hambaid kaks korda päevas kahe minuti jooksul. Niisiis ei pea sa oma reisi vältel muret tundma adapterite ega toitepesade pärast. Sul on hambahari, mis on pidevalt laetud ka pika aja jooksul. Teisisõnu – väga usaldusväärne reisikaaslane.

Reisidel, kus ei leidu pistikupesasid
Vahetatav leeliseline AAA-aku kestab kolm kuud, kui pesta hambaid kaks korda päevas kahe minuti jooksul.

Pagasis kui mudilane, kuid täidab täiskasvanu ülesandeid
Kaitsekorki saab kasutada ka hambaharjavarre pikendusena. See võimaldab ligi pääseda kõigile hammaste mälumispindadele ja neid korralikult puhastada nagu täispika hambaharjagi puhul.

Suurepärane kogu perele
Ergonoomilise käepideme tõttu, mis võimaldab kohe harjuda hambaharja suurusega, on Zip suurepäraseks valikuks kogu perele.

Tehniline info

Kaal

Kõigest 40,5 g (koos korgi ja akuga)

Mõõtmed

Väike ja kerge reisile kaasa võtta (laius 22 mm, pikkus 222 mm, kattega)

Aku

Pikk tööperiood. Leeliseline AAA aku peab vastu kolm kuud, kui puhastate hambaid kaks korda päevas kahe kuu jooksul.

Värv

Musta, Purpurne, Roosa, Sininen

Subscription

Sinu tellimus sisaldab ühe tavalise ettetellimuse. See sisaldab 2 varupakendit, mis maksavad 15€/tk pluss transport 4€. Esimene tarne toimub 6 kuu pärast.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame hambaharjapea väljavahetamist kord kuus.

Võid muuta ajavahemikku, peatada või tühistada igal hetkel. Puudub kohustus või kohustusperiood.

Lifetime guarantee

Me usaldame oma toodete kvaliteeti. Just sellel põhjusel anname kõikidele oma püsitellijatele Dentle elektrilisele hambaharjale eluaegse garantii. Kui Su Dentle elektriline hari peaks tellimuse kehtivuse ajal mistahes põhjusel lakkama töötamast, piisab, et saadad hambaharja meie teeninduskeskusse, kus Sulle ei esitata mingeid küsiusi. Saadame Sulle uue täiesti tasuta. Meie jaoks on see üks osa Dentle konseptsiooni lihtsusest.

Teie ostukorv