Just nagu selle eelkäija, puhastab Dentle One Plus Su hambaid võimalikult tõhusalt ja pehmelt. Ta kõrvaldab hambakatu, kahjustamata sealjuures hambaemaili või igemeid. Dentle One'il pehmel meetodil on muidki häid külgi.

Vars on valmistatud materjalist, mis on projekteeritud nii, et ta summutaks müra ja vibratsooni. Selle ümar, kolmnurkne kuju ja väike kaal võimaldavad harja lihtsat haaramist ja kasutamist. Need kõik koos on omadused, mille tagab Dentle Gentle Tech™ idee.

Dentle One Plus kasutab liitium-iooni tõhusust, ent hinna eest, mis oli varem võimalik vaid nikli-kaadiumi akude puhul.

See tähendab, et ühest laadimisest piisab kauem kui päevadeks ja nädalateks – see kestab terve kuu, kui puhastad hambaid kaks minutit kaks korda päevas.

Dentle One Plus’i on väga lihtne kasutada. See on piisavalt mitmekülgne, et vastata Su vajadustele, sõltuvalt sellest, kas oled algaja või kogenud kasutaja. Vali kolme erineva kiiruse vahel, kasutades toitenuppu, alates kergest 7000 kuni isegi 10 000 võnkeni minutis.

Dentle One Plus vibreerib 30, 60 ja 90 sekundi möödudes, et teaksid, et on aeg uue ala harjamiseks ja lülitub automaatselt välja kahe minuti möödudes – see on soovituslik aeg hammaste pesuks.

Dentle One Plus põhiomadused

Dentle Gentle Tech™

Pehme ja tõhus puhastamine. Materjalide valik, mis summutavad nii müra kui vibratsiooni, tagavad harja mugava kasutamise.

Maailmatasemel aku eluiga tänu liitium-iooni tehnoloogiale

Tänu uuele liitium-iooni akule piisab ühest laadimiskorrast terveks kuuks, kui pesed hambaid kaks korda päevas.

Väike, keskmine ja ülikiire kiirus

Vali oma vajadustele vastav kiirus: 7000, 8500 või 10 000 edasi-tagasi pööret minutis.

Taimeri funktsioon optimaalse hambapesu kestuse tagamiseks

Dentle One Plus vibreerib 30, 60 ja 90 sekundi möödudes, et teaksid, et on aeg uue ala harjamiseks.

.
Õrn ja tõhus puhastamine vastavalt
Sinu vajadustele

Kui puhastad hambaid Dentle One’iga, märkad, kui delikaatne see on. Pehmed harjapead puhastavad Su hambaid sügavalt hambaemaili ärritamata. Varre materjal summutab müra ja vibratsooni. Selle ümar, kolmnurkne kuju on mugav nii käes kui valamu äärel hoidmiseks. Võid paigaldada harjale viis erinevat otsikut, et see vastaks Sinu kindlatele vajadustele.

Dentle One Plus liitium-iooni aku. Ühest laadimisest piisab kuuks.

Liitiumi-iooni tehnoloogia tekitas akude turul murrangulise pöörde. Seda avastust tunnustati Nobeli preemiaga ja hiljuti paigaldati liitium-iooni akud Rahvusvahelisse kosmosejaama (ISS). Tehes sama uue Dentle One Plus’iga, oleme valinud parima tõhususega liitium-iooni patarei. Ühest laadimiskorrast piisab terveks kuuks, kui puhastad hambaid kahe minuti jooksul kaks korda päevas.


.
Lihtsad omadused muudavad hambapesu puhtaks naudinguks

Dentle One Plus’i on lihtne kasutada. Hambahari vibreerib 30, 60 ja 90 sekundi möödudes, et teaksid, et on aeg uue ala ja lülitub automaatselt välja kahe minuti möödudes. Peale selle on see oiisavalt mitmekülgne, et vastata Su erivajadustele. Vali kolme erineva kiiruse vahel, kasutades toitenuppu, alates pehmest 7000 kuni 10 000 võnkeni minutis.

Dentle eluaegne garantii

Me usaldame oma toodete kvaliteeti. Just sellel põhjusel anname kõikidele oma püsitellijatele Dentle One hambaharjale eluaegse garantii. Kui Su Dentle One peaks tellimuse kehtivuse ajal mis tahes põhjusel lakkama töötamast, piisab sellest, kui saadad hambaharja meile tagasi. Saadame Sulle uue Dentle One hambaharja täiesti tasuta. Meie jaoks on lihtsus üks osa Dentle konseptsioonist.


Projekteeritud Rootsis, rõhutades kõikide osade stiilsust

Dentle One sündis tehnoloogiale keskendunud elektriliste hambaharjade disaini kahtluse alla panekust. Tahtsime luua alternatiivi. Tõhusa harja, mis puhastab õrnalt ja on samas ka ilus. Hambaharja, mis rõhutab selle kõikide osade stiilset disaini, tagades hea disaini ja usaldusväärse töö soodsa hinna eest. Dentle One Plus’iga tegime järgmise sammu. Õrn nagu alati, lihtne ja kaunis – ent nüüd ka parima tõhususega.

Dentle One eelised, mida meie kliendid armastavad

Parim, mis mul seni olnud on

Ma ei saaks oma Dentle elektrilise hambaharjaga enam rohkem rahul olla! See on parim, mis mul seni olnud on. Ma tunnen kuidas harjased jõuavad igasse väiksemassegi hambavahesse. Ja fakt, et see on nii vaikne, on suureks plussiks. See on nii mugav ja praktiline, et uued harjapead tuuakse kindla intervalliga, nii ei pea ma ise meeles pidama, millal harjapead jälle vahetada on tarvis.

Helene Serrebo

Tõeliselt vabastav!

Mulle tutvustas Dentle One hambaharja minu elukaaslane, kes tehtud pakkumise vastu otsustas võtta. Kuna mul on randmetes artriit, siis on isegi hammaste pesemine tõeline pingutus. Elektrilise hambaharja kasutama hakkamine oli mulle tõeliselt vabastav. Ma olen nii tänulik, et avastasin enda jaoks selle „abistava käe“. Mu hambad tunduvad nii võrratult puhtad. Ma oleks nagu just hambaarstil käinud – iga päev!

Maria Adolfsson

Jälgin Dentle soovitusi

Dentle One pakub teiste elektriliste hambaharjade ees terve rea eeliseid. Eelnevad hambaharjad, mida olen kasutanud on raskesti käes hoitavad ning on peamiselt plastikust. Erinevalt teistest on Dentle kerge ning püsib mugavalt ja kindlalt käes. Mulle tundus, et mu eelmine hambahari oli liiga jäik ning vibreeris liiga kiiresti, mis tekitas mu näpuotstes kergelt torkiva tunde. Harjates oma hambaid Dentle harjaga on pesu palju õrnem ning mulle meeldib, et harjamisel on 3 erinevat kiirust, mis võimaldab mul ka igemeid masseerida.

Ma järgin Dentle soovitust ning vahetan harjapead regulaarselt ja ma tõeti tunnen erinevust. Värske, uus harjapea „teeb tööd“ paremini ning on märikimisväärselt hügeenilisem.

Izabelle Posadas

Minu hambaarst kiidab mind!

Minu hambaarst kiidab mind ja kinnitas, et minu varasemad hambataskud on paranenud pärast Dentle’i kasutuselevõttu. Saan kiitusega jätkata, sest teie teenindus on suurepärane, pöördumisele reageeritakse kiiresti. Mingi aeg oli mul liiga palju harjaotsakuid, aga tarnete vähendamisega probleeme ei tekkinud.

Selle aasta jaanuaris hambahari enam ei laadinud, aga sellestki polnud probleemi. Uus hambahari saabus vastuspostiga tasuta, tingimusel, et jätkan harjaotsakute tellimist.

Britt

0
    0
    Ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
      Calculate Shipping