Dentle One – Sinu suu parim sõber

Tõhus ja õrn hambapesu – tulemuseks on puhtad hambad ja õnnelik suu!

Dentle One puhul võid kindel olla, et hambad ning igemed on tõhusalt, kuid samas õrnalt puhastatud. Dentle One’i iseloomustavad erinevad funktsioonid, mis toetavad igapäevast hambepesurutiini.

Elektriline Dentle One hambahari on väga kvaliteetne ja on mõeldud kõigi hambapindade optimaalseimaks puhastamiseks – kaasa arvatud raskesti ligipääsetavad kohad hammaste vahel ja taga.

Meie harjapead on pehmed ja puhastavad hambaid õrnalt, pakkudes ühtlasi korralikku massaaži igemetele. Harjased on diagonaallõikega, mis tagab parima harjamistulemuse.

Dentle One on Rootsi elektriline hambahari, kus on ühendatud parim töökindlus ja usaldusväärsus , tal on stiilne kujundus ja ta on igas mõttes funktsionaalne.

Dentle One eripäraks võib lugeda ka seda, et ta kaalub väga vähe ja on väga vaikne – see aitab vannitoas säilitada lõõgastavat õhkkonda. Veelgi enam – lõpuni täis laetud elektriline hambahari peab kaks korda päevas kahe minuti jooksul kasutades vastu tervelt 14 päeva.

Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks – see tähendab tervemaid hambaid ja igemeid – vaheta hambaharjapead vähemalt kord kuus.

.
Õrn hambapesu

Kui pesed oma hambaid Dentle One’iga, märkad kohe, et tegemist on tõepoolest mõnusa hambaharjaga. Pehmed harjased puhastavad hambaid põhjalikult ja sügavuti, tehes seda õrnalt ja seejuures igemeid ärritamata.

Dentle One põhiomadused

Teeb hambapesust tõelise naudingu

Tõhus

Sooritades 8000 võnkumist minutis, eemaldab Dentle One tõhusalt hambakatu ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest. Hambad muutuvad nähtavalt valgemaks.

Taimer

Taimer lülitab hambaharja automaatselt välja kahe minuti möödudes ning annab 30, 60 ja 90 sekundi järel teda, et harjata tuleb uut kohta.

Õrn

Meie hambaharjapead on pehmed ja puhastavad õrnalt kõiki hambapindu, masseerides samal ajal õrnalt ka igemeid.

Kolm kiirust

Kolm erinevat harjamisseadistust pakuvad personaalset hambapesukogemust. Suur kiirus on mõeldud tõhusaks poleerimiseks, madal kiirus õrnaks hambapesuks ja massaažikiirus igemete masseerimiseks.

.
Rootsi disain ja kvaliteet; Dentle One – nii šikk, et tahad selle ära raamida ja seinale panna!

Algusest peale oli meie eesmärgiks luua selline hambahari, mis tõestab, et väljanägemine mängib kogu kogemuses põhirolli. Tulemuseks oli, et Dentle One ühendab endas töökindluse ja usaldusväärsuse, toimib suurepäraselt ning on lisaks stiilselt disainitud. Me usume siiralt, et selle lähenemisega oleme loonud hambaharja, mille kasutamine on nauditav, mis parandab hammaste ja igemete tervist ning on ühtlasi ka kena kodune disainelement.

Dentle One eelised, mida meie kliendid armastavad

Parim, mis mul seni olnud on

Ma ei saaks oma Dentle elektrilise hambaharjaga enam rohkem rahul olla! See on parim, mis mul seni olnud on. Ma tunnen kuidas harjased jõuavad igasse väiksemassegi hambavahesse. Ja fakt, et see on nii vaikne, on suureks plussiks. See on nii mugav ja praktiline, et uued harjapead tuuakse kindla intervalliga, nii ei pea ma ise meeles pidama, millal harjapead jälle vahetada on tarvis.

Helene Serrebo

Tõeliselt vabastav!

Mulle tutvustas Dentle One hambaharja minu elukaaslane, kes tehtud pakkumise vastu otsustas võtta. Kuna mul on randmetes artriit, siis on isegi hammaste pesemine tõeline pingutus. Elektrilise hambaharja kasutama hakkamine oli mulle tõeliselt vabastav. Ma olen nii tänulik, et avastasin enda jaoks selle „abistava käe“. Mu hambad tunduvad nii võrratult puhtad. Ma oleks nagu just hambaarstil käinud – iga päev!

Maria Adolfsson

Jälgin Dentle soovitusi

Dentle One pakub teiste elektriliste hambaharjade ees terve rea eeliseid. Eelnevad hambaharjad, mida olen kasutanud on raskesti käes hoitavad ning on peamiselt plastikust. Erinevalt teistest on Dentle kerge ning püsib mugavalt ja kindlalt käes. Mulle tundus, et mu eelmine hambahari oli liiga jäik ning vibreeris liiga kiiresti, mis tekitas mu näpuotstes kergelt torkiva tunde. Harjates oma hambaid Dentle harjaga on pesu palju õrnem ning mulle meeldib, et harjamisel on 3 erinevat kiirust, mis võimaldab mul ka igemeid masseerida.

Ma järgin Dentle soovitust ning vahetan harjapead regulaarselt ja ma tõeti tunnen erinevust. Värske, uus harjapea „teeb tööd“ paremini ning on märikimisväärselt hügeenilisem.

Izabelle Posadas

Minu hambaarst kiidab mind!

Minu hambaarst kiidab mind ja kinnitas, et minu varasemad hambataskud on paranenud pärast Dentle’i kasutuselevõttu. Saan kiitusega jätkata, sest teie teenindus on suurepärane, pöördumisele reageeritakse kiiresti. Mingi aeg oli mul liiga palju harjaotsakuid, aga tarnete vähendamisega probleeme ei tekkinud.

Selle aasta jaanuaris hambahari enam ei laadinud, aga sellestki polnud probleemi. Uus hambahari saabus vastuspostiga tasuta, tingimusel, et jätkan harjaotsakute tellimist.

Britt

Meist


Dentle One on Rootsis disainitud elektriline hambahari, mis panustab hammaste parema tervise ning valgete hammaste heaks. Nimi ‘Dentle’ on tuletatud sõnadest ‘Dental’ (’hamba-’) ja ’‘Gentle’ (’õrn, hell’). ’Dental’ peab silmas suu tervishoidu ja ’Gentle’ kirjeldab õrna, kuid siiski tõhusat puhastamist.

Klienditeenindus


Email: info@dentle.ee
Tel: 622 6333
Facebook

Teie ostukorv