Dentle One – Sinu suu parim sõber

Tõhus ja õrn hambapesu – tulemuseks on puhtad hambad ja õnnelik suu!

Dentle One puhul võid kindel olla, et hambad ning igemed on tõhusalt, kuid samas õrnalt puhastatud. Dentle One’i iseloomustavad erinevad funktsioonid, mis toetavad igapäevast hambepesurutiini.

Elektriline Dentle One hambahari on väga kvaliteetne ja on mõeldud kõigi hambapindade optimaalseimaks puhastamiseks – kaasa arvatud raskesti ligipääsetavad kohad hammaste vahel ja taga.

Meie harjapead on pehmed ja puhastavad hambaid õrnalt, pakkudes ühtlasi korralikku massaaži igemetele. Harjased on diagonaallõikega, mis tagab parima harjamistulemuse.

Dentle One on Rootsi elektriline hambahari, kus on ühendatud parim töökindlus ja usaldusväärsus , tal on stiilne kujundus ja ta on igas mõttes funktsionaalne.

Dentle One eripäraks võib lugeda ka seda, et ta kaalub väga vähe ja on väga vaikne – see aitab vannitoas säilitada lõõgastavat õhkkonda. Veelgi enam – lõpuni täis laetud elektriline hambahari peab kaks korda päevas kahe minuti jooksul kasutades vastu tervelt 14 päeva.

Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks – see tähendab tervemaid hambaid ja igemeid – vaheta hambaharjapead vähemalt kord kuus.

.
Õrn hambapesu

Kui pesed oma hambaid Dentle One’iga, märkad kohe, et tegemist on tõepoolest mõnusa hambaharjaga. Pehmed harjased puhastavad hambaid põhjalikult ja sügavuti, tehes seda õrnalt ja seejuures igemeid ärritamata.

Dentle One põhiomadused

Teeb hambapesust tõelise naudingu

Tõhus

Sooritades 8000 võnkumist minutis, eemaldab Dentle One tõhusalt hambakatu ka kõige raskemini ligipääsetavatest kohtadest. Hambad muutuvad nähtavalt valgemaks.

Taimer

Taimer lülitab hambaharja automaatselt välja kahe minuti möödudes ning annab 30, 60 ja 90 sekundi järel teda, et harjata tuleb uut kohta.

Õrn

Meie hambaharjapead on pehmed ja puhastavad õrnalt kõiki hambapindu, masseerides samal ajal õrnalt ka igemeid.

Kolm kiirust

Kolm erinevat harjamisseadistust pakuvad personaalset hambapesukogemust. Suur kiirus on mõeldud tõhusaks poleerimiseks, madal kiirus õrnaks hambapesuks ja massaažikiirus igemete masseerimiseks.

.
Rootsi disain ja kvaliteet; Dentle One – nii šikk, et tahad selle ära raamida ja seinale panna!

Algusest peale oli meie eesmärgiks luua selline hambahari, mis tõestab, et väljanägemine mängib kogu kogemuses põhirolli. Tulemuseks oli, et Dentle One ühendab endas töökindluse ja usaldusväärsuse, toimib suurepäraselt ning on lisaks stiilselt disainitud. Me usume siiralt, et selle lähenemisega oleme loonud hambaharja, mille kasutamine on nauditav, mis parandab hammaste ja igemete tervist ning on ühtlasi ka kena kodune disainelement.

Dentle One eelised, mida meie kliendid armastavad

Meist


Dentle One on Rootsis disainitud elektriline hambahari, mis panustab hammaste parema tervise ning valgete hammaste heaks. Nimi ‘Dentle’ on tuletatud sõnadest ‘Dental’ (’hamba-’) ja ’‘Gentle’ (’õrn, hell’). ’Dental’ peab silmas suu tervishoidu ja ’Gentle’ kirjeldab õrna, kuid siiski tõhusat puhastamist.

Klienditeenindus


Your Cart