Just nagu selle eelkäija, puhastab Dentle One Plus Su hambaid võimalikult tõhusalt ja pehmelt. Ta kõrvaldab hambakatu, kahjustamata sealjuures hambaemaili või igemeid. Dentle One'il pehmel meetodil on muidki häid külgi.

Vars on valmistatud materjalist, mis on projekteeritud nii, et ta summutaks müra ja vibratsooni. Selle ümar, kolmnurkne kuju ja väike kaal võimaldavad harja lihtsat haaramist ja kasutamist. Need kõik koos on omadused, mille tagab Dentle Gentle Tech™ idee.

Dentle One Plus kasutab liitium-iooni tõhusust, ent hinna eest, mis oli varem võimalik vaid nikli-kaadiumi akude puhul.

See tähendab, et ühest laadimisest piisab kauem kui päevadeks ja nädalateks – see kestab terve kuu, kui puhastad hambaid kaks minutit kaks korda päevas.

Dentle One Plus’i on väga lihtne kasutada. See on piisavalt mitmekülgne, et vastata Su vajadustele, sõltuvalt sellest, kas oled algaja või kogenud kasutaja. Vali kolme erineva kiiruse vahel, kasutades toitenuppu, alates kergest 7000 kuni isegi 10 000 võnkeni minutis.

Dentle One Plus vibreerib 30, 60 ja 90 sekundi möödudes, et teaksid, et on aeg uue ala harjamiseks ja lülitub automaatselt välja kahe minuti möödudes – see on soovituslik aeg hammaste pesuks.

Dentle One Plus põhiomadused

Dentle Gentle Tech™

Pehme ja tõhus puhastamine. Materjalide valik, mis summutavad nii müra kui vibratsiooni, tagavad harja mugava kasutamise.

Maailmatasemel aku eluiga tänu liitium-iooni tehnoloogiale

Tänu uuele liitium-iooni akule piisab ühest laadimiskorrast terveks kuuks, kui pesed hambaid kaks korda päevas.

Väike, keskmine ja ülikiire kiirus

Vali oma vajadustele vastav kiirus: 7000, 8500 või 10 000 edasi-tagasi pööret minutis.

Taimeri funktsioon optimaalse hambapesu kestuse tagamiseks

Dentle One Plus vibreerib 30, 60 ja 90 sekundi möödudes, et teaksid, et on aeg uue ala harjamiseks.

.
Õrn ja tõhus puhastamine vastavalt Sinu vajadustele

Kui puhastad hambaid Dentle One’iga, märkad, kui delikaatne see on. Pehmed harjapead puhastavad Su hambaid sügavalt hambaemaili ärritamata. Varre materjal summutab müra ja vibratsooni. Selle ümar, kolmnurkne kuju on mugav nii käes kui valamu äärel hoidmiseks. Võid paigaldada harjale viis erinevat otsikut, et see vastaks Sinu kindlatele vajadustele.

Dentle One Plus liitium-iooni aku. Ühest laadimisest piisab kuuks.

Liitiumi-iooni tehnoloogia tekitas akude turul murrangulise pöörde. Seda avastust tunnustati Nobeli preemiaga ja hiljuti paigaldati liitium-iooni akud Rahvusvahelisse kosmosejaama (ISS). Tehes sama uue Dentle One Plus’iga, oleme valinud parima tõhususega liitium-iooni patarei. Ühest laadimiskorrast piisab terveks kuuks, kui puhastad hambaid kahe minuti jooksul kaks korda päevas.


.
Lihtsad omadused muudavad hambapesu puhtaks naudinguks

Dentle One Plus’i on lihtne kasutada. Hambahari vibreerib 30, 60 ja 90 sekundi möödudes, et teaksid, et on aeg uue ala ja lülitub automaatselt välja kahe minuti möödudes. Peale selle on see oiisavalt mitmekülgne, et vastata Su erivajadustele. Vali kolme erineva kiiruse vahel, kasutades toitenuppu, alates pehmest 7000 kuni 10 000 võnkeni minutis.

Dentle eluaegne garantii

Me usaldame oma toodete kvaliteeti. Just sellel põhjusel anname kõikidele oma püsitellijatele Dentle One hambaharjale eluaegse garantii. Kui Su Dentle One peaks tellimuse kehtivuse ajal mis tahes põhjusel lakkama töötamast, piisab sellest, kui saadad hambaharja meile tagasi. Saadame Sulle uue Dentle One hambaharja täiesti tasuta. Meie jaoks on lihtsus üks osa Dentle konseptsioonist.


.
Projekteeritud Rootsis, rõhutades kõikide osade stiilsust 

Dentle One sündis tehnoloogiale keskendunud elektriliste hambaharjade disaini kahtluse alla panekust. Tahtsime luua alternatiivi. Tõhusa harja, mis puhastab õrnalt ja on samas ka ilus. Hambaharja, mis rõhutab selle kõikide osade stiilset disaini, tagades hea disaini ja usaldusväärse töö soodsa hinna eest. Dentle One Plus’iga tegime järgmise sammu. Õrn nagu alati, lihtne ja kaunis – ent nüüd ka parima tõhususega.

Kas pesed hambaid duši all? Dentle One Plus'i ja IPX7-ga pole see probleem.

Kas oled üks neist, kellele meeldib aega maksimaalselt ära kasutada ja duši all hambaid pesta? Dentle One Plusi'le meeldib see samuti. IPX7-klassi seade võib 30 minutit ühe meetri sügavuses vees viibida. Paariminutiline duši all käik pole seega mingi probleem.


Dentle One eelised, mida meie kliendid armastavad

.
Dentle – gentle brilliance from Sweden

Dentle valmistab tõhusaid ja nutikalt kujundatud elektrihambaharju, mida on lihtne kasutada, mis on hammastele õrnad ja silmale ilusad vaadata. Oleme ühendanud Skandinaavia disaini ja maailmatasemel akutehnoloogia meetodiga, mida kutsume „Gentle Dentle Tech“ – kaalu, vibratsiooni ja heli vähendav disain, mis puhastab õrnalt ja on kasutajasõbralik.

sveriges-tandlakarforbund-logo

Rootsi Hambaarstide Liit soovitab kasutada elektrihambaharja.

0
    0
    Ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
      Calculate Shipping