Meist

Dentle One sündis sest standardsete elektrihambaharjade tehnoloogiakeskset kujundust hakati kahtluse alla seadma. Meie eesmärgiks oli luua midagi hoopis teistsugust. Tõhus hari, mis puhastab õrnalt hambaid – ja näeb seejuures üliuhke välja. Hambahari, mis on valmistatud rõhuasetusega stiilil ja lihtsusel; hari, mis ei ole üle koormatud veidrate ja üliagarate funktsioonidega, kuid mida iseloomustavad puhas disain ja usaldusväärne töökindlus taskukohase hinna eest.

Dentle One on valmistatud Rootsis, tootega on kaasas ainulaadne laadimispesa ning harja iseloomustab ergonoomiline kolmnurkne mugavast haardesõbralikust materjalist käepide. Käepideme kujunduse ja materjali valiku tulemusena valmis hari, mis istub peos nagu valatult, püsib laadimispesas kindlalt paigal ja jääb korralikult külili lamama, kui see kraanikausi äärele asetada. Kujunduse üheks eeliseks on ka see, et hari ise võngub võimalikult vähe, mistõttu on see ka vaikne. Kokkuvõttes on tegemist lahendusega, mis on nii ainulaadne ja ahvatlev, kui ka töökindel. Loodame, et naudid oma Dentle One’i kasutamist.

“Nimi ‘Dentle’ on tuletatud sõnadest ‘Dental’ (’hamba-’) ja ’‘Gentle’ (’õrn, hell’). ’Dental’ peab silmas suu tervishoidu ja ’Gentle’ kirjeldab õrna, kuid siiski tõhusat puhastamist.”

Your Cart