Meie teekond – 2008. aastast Sinu ukseni.
Veidi üle kümne aasta tagasi uskusime, et on võimalik valmistada elektrihambahari, mida on lihtsam ja mugavam kasutada, mis on nutikamalt kujundatud ja hammastele õrnem – ja silmale palju ilusam.
Dentle One oli meie esimene elektrihambahari. Oma ainulaadsete kujunduslahendustega, nagu ikooniline laadimistops ja kolmnurkne käepide, see sai kiiresti populaarseks. Hiljem nägi valgust ka reisihambahari Dentle Zip ning 2020. aastal tõime turule uuendatud Dentle One Plus'i, mis on sama ilus kui eelkäija, kuid veelgi uuenduslikuma tehnoloogiaga.

Rootsis sündinud ja maailmale suunatud
Dentle'i elektrihambaharjad on Rootsi inseneriteaduse ja tööstusdisaini tulemus. Neis on ajatut stiili ja vormipuhtust, mis on Skandinaavia disaini kogu maailmas tuntuks teinud. Meie lisasime sellele maailmatasemel akutehnoloogia. Tulemuseks on esmaklassiline, sadu tuhandeid eksemplare müünud elektrihambahari, mida me nüüd teistes riikides tutvustame.

Tugev, aga pehme – Dentle Gentle Tech™
Dentle on algusest peale valmistanud elektrilihambaharju, mis on karmid hambakatuga, kuid õrnad hammaste ja igemetega – ja tegelikult kogu Sinu kehaga. Elektrihambaharjade varred on valmistatud materjalidest, mis vähendavad müra ja vibratsiooni. Varred on pehmed ja kolmnurkse kujuga, mis koos seadme väikese kaaluga muudavad hambaharjad hõlpsasti käeshoitavaks, kasutatavaks ja käest ära pandavaks. Dentle Gentle Tech™ idee hõlmab neid omadusi koos hammaste tõhusa ja õrna puhastamisega.

Täielik hambahoolduse süsteem – mis tuuakse Sulle koju kätte
Iga teekond algab esimese sammuga, Dentle'i puhul aga elektrihambaharjaga. Oma teekonnal oleme jõudnud uute toodeteni, milleks on erinevate vajaduste jaoks välja töötatud harjad, nutikas reisihambahari, Dentle Zip, hambaniidi ja hambavaheharja kombinatsioon Dentle Flosh ning Clean & Shield, meie enda hambapasta, mis on spetsiaalselt välja töötatud meie elektrihambaharjade jaoks.
Koos moodustavad need täieliku hambahooldussüsteemi, kust saad Dentle'i mugava püsitellimisteenuse kaudu valida vajalikud osad, mis sobiva ajavahemiku tagant Sulle koju saadetakse. Usume, et sel viisil muudame hammaste jaoks kasulike harjumuste loomise ja hoidmise Sinu jaoks lihtsamaks.

Eluaegne garantii
Dentle’i jaoks on kasutatavus olnud alati lai mõiste. Dentle'i tooted on tõhusad ja hõlpsasti kasutatavad. Need toimetatakse otse Sinu ukse taha, kuid Dentle'i pühendumus ei lõpe sellega. Oleme algusest peale ma toodete kvaliteeti täielikult usaldanud ja seetõttu hakkasime peagi kõigile Dentle'i varuharjade püsitellijatele pakkuma meie elektrihambaharjade eluaegset garantiid. Me teeme seda siiani. Kui Sinu Dentle'i hambahari lakkab tellimisperioodil mis tahes põhjusel töötamast, saadame Sulle tasuta uue seadme ning võtame vana seadme keskkonnasõbralikul viisil ringlusse. See on Dentle'i arusaam kasutajasõbralikkusest!

Teekond jätkub
Jätkame Dentle'i hambahooldussüsteemi arendamist, keskendudes disainile, leidlikkusele ja kasutajasõbralikkusele, tänu millele oleme jõudnud kaugele. Tarnime eluaegse garantiiga – otse Sinu ukse taha. Dentle'i teekond alles algas ja me ootame pikisilmi selle jätkumist.

Kas tahaksid saada Dentle’i toodete edasimüüjaks?

Scandinavian Good Business levitab Dentle’i tooteid Euroopas, kasutades hoolikalt valitud järelmüügitarnijaid.
Võta ühendust: retailer@dentle.se või telefonil +468-509 332 09.

0
    0
    Ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
      Calculate Shipping