Dentle Flosh tellimine

Hambaniit või hambavahehari? Dentle Flosh pakub lahendust mõlema jaoks korraga:

  • Hambavahebüügel – lihtsam kasutada kui hambaniiti
  • Tõmba käepide välja ja sul on olemas praktiline hambavahehari
  • Pakendis on 20 tk Dentle Flosh’i
Subscription

Lisandub transpordikulu 4 €. Kui tellid aga ühtlasi hambaharjapeade täitepakendi, saadetakse sulle ka Dentle Flosh ilma eraldi transpordikuluta. Iga saadetis sisaldab 1 Dentle Flosh pakendit.

Kirjeldus

Dentle Flosh on hambavahebüügel ehk hambaniit ja hambavahehari – kaks ühes! Büüglit on lihtsam kasutada kui hambaniiti või hambavaheharja, see on perfektne lahendus hambasildade, implantaadi või hambaklambrite jaoks.

Kas leiad, et tavalise hambaniidiga on raske hambavahedele ligi pääseda? Kas oled tüdinenud segamini vannitoakapist ja sassis kosmeetikakotist? Dentle Flosh lahendab mõlemad probleemid. Dentle Flosh on meie uusim näide innovaatilistest hambahooldustoodetest, mis ühendab hambaniiti ja hambavaheharja. Seda on suus lihtsam kasutada kui tavalist hambaniiti ja ühtlasi on sul vannitoakapis rohkem ruumi.

Hambavahebüügel – mugavam kui tavaline hambaniit
See näeb välja nagu hambavahebüügel ikka, kuid Floshil on lisaks peopesasõbralik ja paindlik ning sinu liigutustele alluv käepide. Niit on piisavalt kulumiskindel mitmekordseks kasutamiseks, ühtlasi piisavalt õhuke, et läbida ka kitsaid hambavahesid. Hambavahebüügel on lihtne ja hügieeniline alternatiiv tavalisele hambaniidile ning Dentle Flosh ei ole erand. Erinevuse leiame aga selle spetsiaalses käepidemes.

Hambavahehari – äss on peidus käepidemes
Tõmba välja Dentle Floshi käepide ja otsekohe on sul peos praktiline hambavahehari. Hambavaheharja peaks korrapäraselt kasutama igaüks, et puhastada hammaste vahesid, kuhu hambahari ligi ei pääse. See on hea valik ka hambasildade, implantaatide ja hambaklambrite puhul. Dentle Flosh muudab hambavaheharja sulle alati kättesaadavaks. Selle harjased on kvaliteetsed ja puhastavad hambavahesid hellalt. Kui oled puhastamise lõpetanud, loputa see ära ja lükka tagasi käepidemesse. Sellega on kõik järgmiseks kasutuskorraks valmis, säilib värskena ja sul on üks asi vähem, mille pärast muretseda.

Tehniline info

Kaal 20 g
Number

20 tk pakendis

Lapsed

Alla 10-aastased lapsed peaksid Floshi kasutama täiskasvanute järelvalve all

Subscription

Tellimus tähendab jooksvaid tarneid, mille saad igal ajal katkestada või lõpetada. Kogu tellimisperioodi jooksul maksad sama odavat hinda (tavahind 7 €). Kui tellid ka hambaharjapeade täitepakendi, saadetakse Dentle Flosh sama tarnega. Igas saadetises on üks Dentle Flosh pakend.

Lifetime guarantee

Vi litar på våra produkters kvalitet. Därför ger vi dig som prenumererar på Dentles tandborsthuvuden livstidsgaranti på din Dentle One eller Dentle Zip. Mer information om garantin kan du läsa om under Kundservice.

Teie ostukorv