Suhtu hambapesusse tõsiselt

Ilmselt suhtume me kõik oma hambapesusse aeg-ajalt hooletult, mõnikord on põhjuseks ajapuudus, mõnikord aga me ei teagi, kui kaua me oleme juba oma hambaid harjanud. Dentle One lahendab kõik probleemid ja tekib täielik ülevaade oma hambapesurutiinist. Hambaharjal on taimer, mis lülitab hambaharja 2 minuti möödudes automaatselt välja ning teavitab iga 30, 60 ja 90 sekundi järel, millist kohta tuleb harjata.

Käi hammastega õrnalt ümber

Tavaliselt katavad hambajuuri igemed. Kui hambad on liiga tundlikud, siis üks põhilisi põhjuseid selleks on igemekahjustuse tagajärjel paljastunud hambajuur. See võib tekkida liiga tugeva harjamise tagajärjel.

Dentle One on esmaklassiline hambahari, mis on välja töötatud parima puhastustulemuse saavutamiseks, olles ühtlasi õrn hammaste ja igemete vastu.

Hambaharjapea on pehme, puhastab õrnalt hambaid ja ühtlasi masseerib igemeid. Harjased on diagonaallõikega, mis annab parimad harjmistulemused. Kokkuvõttes tähendab see, et Dentle One teeb  hambad puhtaks ilma seejuures igemeid ärritamata, hambavaapa rikkumata ja juurepinda paljastamata.

Comments are closed.

0
    0
    Ostukorv
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi
      Calculate Shipping